سریال پس از سالها

سریال پس از سالها

خلاصه داستان سریال تلویزیونی پس از سالها
آقای بردبار، خانه خود را برای دخترش سمن به ارث گذاشته چون به پسرش بهمن بیشتر رسیده است. سمن که می‌خواست با علی اکبر معمار ازدواج کند اما پدرش مخالفت می‌کند و با همایون دوست بهمن ازدواج می‌کند و به خارج از کشور می‌رود اما بعد از چند سال به ایران برمی‌گردد و از همسر و تنها دخترش دردانه جدا می‌شود و دوباره با علی اکبر معمار که برای بازسازی خانه قدیمی پدر سمن آمده، روبرو می‌شود. دخترش دردانه به ایران برمی‌گردد و با مادرش که بیمار است زندگی می‌کند.

معرفی و بررسی سریال پس از سالها:

سریال تلویزیونی پس از سالها به‌کارگردانی اکبر خواجویی در 10 سال پیش یعنی سال 1388 تولید شده است. پس از سالها توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 4.8 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم پس از سالها را اثری کم‌ارزش، کم‌کیفیت و نه‌چندان مهم ارزیابی می‌کنند. احمد شهرابی فراهانی تهیه‌کننده پس از سالها این سریال را، به‌عنوان محصول شبکه 1. گروه فیلم و سریال و کشور ایران تهیه کرده است.

بازیگران سریال پس از سالها

بازیگران سریال پس از سالها چه کسانی هستند؟ در پس از سالها بازیگرانی چون فرامرز قریبیان، شهره لرستانی، فاطمه گودرزی، عبدالرضا اکبری، شبنم مقدمی، سهند جاهدی و حامد وحید به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در سریال پس از سالها حدود 7 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان پس از سالها را یک اثر کم‌بازیگر و با تعداد شخصیت‌های داستانی کم عنوان کرد.

متوسط سن بازیگران پس از سالها براساس میزان سنی که از آنها در دایرهالمعارف آنلاین سینما و تلویزیون یعنی منظوم ثبت شده، 60 سال است که نشان می‌دهد بازیگران پس از سالها عمدتا از نظر سنی افرادی پیر و باتجربه هستند.

داستان سریال پس از سالها

از محتوا و داستان سریال پس از سالها چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه پس از سالها توسط محسن مرادی نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان پس از سالها منتشر شده است، می‌خوانیم: «آقای بردبار، خانه خود را برای دخترش سمن به ارث گذاشته چون به پسرش بهمن بیشتر رسیده است. سمن که می‌خواست با علی اکبر معمار ازدواج کند اما پدرش مخالفت می‌کند و با همایون دوست بهمن ازدواج می‌کند و به خارج از کشور می‌رود اما بعد از چند سال به ایران برمی‌گردد و از همسر و تنها دخترش دردانه جدا می‌شود و دوباره با علی اکبر معمار که برای بازسازی خانه قدیمی پدر سمن آمده، روبرو می‌شود. دخترش دردانه به ایران برمی‌گردد و با مادرش که بیمار است زندگی می‌کند.»

سریال پس از سالها و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران سریال پس از سالها نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها سریال پس از سالها به طور متوسط فعالیت 31ام بازیگران این اثر است. براساس امتیاز مردم سریال پس از سالها یکی از 4 اثر شاخص سهند جاهدی و حامد وحید در حرفه بازیگری محسوب می‌شود.
همچنین اکبر خواجویی کارگردان پس از سالها اولین همکاری خود با بازیگرانی چون فرامرز قریبیان، شهره لرستانی، فاطمه گودرزی، عبدالرضا اکبری، شبنم مقدمی، سهند جاهدی و حامد وحید را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران پس از سالها نیز 14 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این سریال میان هر یک از 7 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 14 همکاری برای اولین‌مرتبه در پس از سالها رخ داده است. مانند: فرامرز قریبیان و شبنم مقدمی، فرامرز قریبیان و سهند جاهدی، فرامرز قریبیان و حامد وحید، شهره لرستانی و شبنم مقدمی، شهره لرستانی و سهند جاهدی.
آیا می‌دانید کدام هنرمندان سریال پس از سالها فوت‌کرده‌اند؟ از میان عوامل و بازیگران سریال پس از سالها، 1 نفر به دیار باقی سفر کرده است و دیگر در میان ما نیست: شادروان اکبر خواجویی.

عوامل سریال پس از سالها

اگر از تصویربرداری سریال پس از سالها خوشتان آمده و یا دوستش ندارید، بهتر است بدانید مدیر فیلمبرداری آن اسفندیار شهیدی بوده است. اگر صدای پس از سالها به‌گوشتان نشسته و یا از آن ناراضی هستید، شما را با صدابردار سریال پس از سالها یعنی رضا کنشلو آشنا می‌کنیم. شهریار کلهر طراحی صحنه سریال پس از سالها را انجام نموده و شهریار کلهر طراحی لباس سریال پس از سالها را انجام داده است. در مجموع بیش از 13 نفر در تولید سریال پس از سالها نقش داشته‌اند و هر یک از آنها در منظوم یک صفحه اختصاصی دارند.

اطلاعات سریال پس از سالها

همچنین در بخش بررسی سریال پس از سالها 1 نفر از میان مردم به نقد و تحلیل خود از پس از سالها پرداخته‌اند.
تاکنون در بخش‌های گالری عکس و پوستر سریال پس از سالها، ویدئو و تیزر سریال پس از سالها، حواشی سریال پس از سالها، دیالوگ برتر سریال پس از سالها، سوتی سریال پس از سالها و نقد سریال پس از سالها هنوز موردی ثبت نشده است. قطعا ما و شما به این حد قانع نیستیم؛ باید به‌کمک علاقمندان فیلم، سریال و تئاتر، این دایره‌المعارف آنلاین و بانک اطلاعات هنرمندان و آثار سینما، تلویزیون و تئاتر را کامل و کامل‌تر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + سه =