۰

بیوگرافی سعید سلطانی

تصویر پیدا نشد !

بیوگرافی سعید سلطانی

سعید سلطانی، کارگردان، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «پس از باران»، سریال تلویزیونی «مامور بدرقه» و سریال تلویزیونی «ستایش» فعالیت داشته است.

بیوگرافی سعید سلطانی:

سعید سلطانی کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار سعید سلطانی می‌توان به کارگردانی سریال پس از باران، سریال مامور بدرقه و سریال ستایش اشاره کرد.

سعید سلطانی در سال 1379 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم سعید سلطانی در این سال، فعالیت در سریال پس از باران به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سعید سلطانی فعالیت در سریال پس از باران بوده است. سعید سلطانی سال 1379 سریال پس از باران را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از سعید سلطانی نقل قول شده است که برای کارگردانی در سریال پس از باران و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. سعید سلطانی توانست با فعالیت در سریال پس از باران تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محمود‌ پاک‌نیت، کتایون ریاحی، مرجان محتشم و جهانگیر الماسی توانست سطح کاری او را متحول کند.

سعید سلطانی علاوه‌بر سریال پس از باران، سال 1387 سریال مامور بدرقه را کارگردانی کرده است. سعید سلطانی این‌بار با هنرمندانی چون محسن تنابنده، سیروس گرجستانی، سید جواد رضویان و مهرانه مهین‌ترابی همکاری داشت.

با اینکه سعید سلطانی را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. سعید سلطانی علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان نویسنده و بازیگر نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار سعید سلطانی در حرفه‌ی نویسنده، سریال خانه‌ای در تاریکی، سریال چشم‌های آبی زهرا، سریال به سوی افتخار، سریال شمارش معکوس و فیلم حسنک است. مهم‌ترین آثار سعید سلطانی در حرفه‌ی بازیگر، فیلم شیفته، سریال وکلای جوان، فیلم تویی که نمی‌شناختمت… و فیلم چاووش است.

در بیوگرافی سعید سلطانی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی سعید سلطانی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار سعید سلطانی در منظوم سر بزنید. همه 13 اثر مهم سعید سلطانی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار سعید سلطانی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر سعید سلطانی در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی سعید سلطانی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی سعید سلطانی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال پس از باران محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی سعید سلطانی کمترین امتیاز را گرفته است، سریال ستایش 2 محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی سعید سلطانی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران سعید سلطانی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی سعید سلطانی، آثار سعید سلطانی، جوایز سعید سلطانی، همکاران سعید سلطانی، گالری عکس سعید سلطانی، قد سعید سلطانی، وزن سعید سلطانی، رنگ چشم سعید سلطانی، وضعیت تأهل و همسر سعید سلطانی، فرزندان سعید سلطانی، حواشی سعید سلطانی و کودکی سعید سلطانی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سه =

مشاهده بیشتر