0

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

در این پست از سایت تفریحی آلناز به بررسی بیوگرافی علی لهراسبی خواهیم پرداخت. یکی از عرصه های پر طرفدار در موسیقی، موسیقی پاپ است. در این عرصه برخی از خوانندگان با موفقیت های چشمگیری همراه می شوند و در این عرصه درخشان می مانند. یکی از این چهره ها علی لهراسبی است که ما در این مقاله از سایت تفریحی و سرگرمی آلناز برای شما در مورد بیوگرافی علی لهراسبی خواننده پاپ کامل مطالبی را گردآوری و منتشر کرده ایم و به آیدی اینستاگرام علی لهراسبی هم اشاره کرده ایم. ما را تا پایان همراهی کنید.

بیوگرافی کامل علی لهراسبی

علی لهراسبی یکی از خوانندگان موسیقی پاپ است که در تاریخ ۲۰ فروردین سال ۱۳۵۵ در تهران به دنیا آمده است. ساز مورد علاقه علی لهراسبی پیانو است و نوع صوت او تنور است و با مصطفی مومنی همکاری های زیادی هم داشته است.

تحصیلات علی لهراسبی

در مورد میزان تحصیلات علی لهراسبی باید بدانید که او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج است.

نظر جالب علی لهراسبی در مورد عشق!

این هنرمند شناخته شده در موسیقی پاپ گفته است که عشق را تجربه كردم و با جزییات آن كاری ندارم اما من از عشق یک استنتاج دارم و آن این نکته است که اصولا عشق به یك انسان وجود خارجی ندارد بلكه دوست ‌داشتن است كه بسیار برتر و بالاتر از عشق است. لهراسبی گفته است که بر این اعتقاد هستم که عشق فقط برای خالق است برای كسی كه بالاتر از فیزیك و آفرینش ماست!

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

در اینجا باید به این نکته اشاره کرد که علی لهراسبی فوق العاده احساسی است و بر این اعتقاد است که اصولا بر مبنای عقل و منطق کار کردن و تصمیم گرفتن کار سخت و دشواری است!

خانواده علی لهراسبی

این خواننده جوان پاپ کشورمان فرزند اول یک خانواده شش نفری به شمار می رود. پدر علی لهراسبی بازنشسته نیروی هوایی است و مادر علی لهراسبی هم خانه دار بوده است.

علی لهراسبی چگونه فعالیت هنری خود را آغاز کرد؟

قبل از هر چی در مورد آغاز فعالیت های هنری علی لهراسبی باید بدانید که او در دوران کودکی و نوجوانی قاری قرآن بوده است. او بر این اعتقاد است کسانی که قاری قرآن هستند، تحریرهای خوبی را یاد می گیرند که برای صداسازی و خوانندگی بسیار کمک کننده هستند.

او بعد از ورود به دانشگاه پیانو را نزد استاد مهرداد تاج ‌کریمی یاد گرفت. وی در شروع کارهای هنری خود به فعالیت در عرصه آهنگسازی کودکان و نوجوانان روی آورد و به عضویت یک گروه کرال دانشجویی درآمد. علی در سال ۱۳۷۹ چند آهنگ از آثارش را برای سنجش شان به مسئولین سازمان صدا و سیمای ایران تحویل داد. مدتی بعد موفق شد تا موافقت آنها را برای همکاری با این سازمان جلب کند و تیتراژ سریال «کلبه سپید» به عنوان اولین کار رسمی علی لهراسبی در عرصه موسیقی پاپ امروزی در این سازمان منتشر شد.

پس از ساخت و انتشار این تیتراژ وی برای بهبود عملکرد خود دو سال به یادگیری سلفژ و تئوری موسیقی مشغول شد. او سلفژ و تئوری موسیقی  را نزد محمدرضا صادقی و بهنام صبوحی آموخت. علی لهراسبی در سال ۱۳۸۱ اجرای تیتراژ سریال «دریایی ‌ها» را عهده دار شد. سپس در سال ۱۳۸۴ موفق شد تا آلبوم «دریایی ‌ها» را با همکاری محمدرضا چراغعلی به بازار موسیقی پاپ عرضه کند.

همکاری بعدی لهراسبی با صدا و سیمای ایران، ساخت تیتراژ سریال «بیراهه» در سال ۱۳۸۵ بود که ساخت این کار زمینه ‌ساز ارائه آلبومی کامل توسط او شد که با استقبال مخاطبان هم همراه شد. گفتنی است که علی لهراسبی خوانندگی تیتراژ مجموعه ‌های تلویزیونی دیگری از جمله دلنوازان و فاصله‌ها را نیز بر عهده داشته ‌است. او همچنین خواننده سریال های خداحافظ بچه، شیدایی، همه چیز آنجاست، آرام می‌گیریم، مرز خوشبختی، عبور شیشه ای، سه پنج دو و پیله‌های پرواز نیز بوده است.

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

علی لهراسبی در سال ۱۳۸۵ آلبومی با نام «مثلث» را به بازار عرضه کرد و توانست در بین مخاطبان با استقبال مواجه شود. در این آلبوم ترانه های زیر را می توان شنید:

«بیراهه‌ ها»، «یه روز سرد پاییزی»، «کوله‌بار»، «خط و نشون»، «آینه»، «لب سکوت»، «قلب سنگی»، «مرثیه» و «عطر بارون»

شادمهر عقیلی و علی لهراسبی از جمله دوستان هنرمندی به حساب می آیند که همکاری های زیادی با هم داشته اند. لهراسبی با همکاری شادمهر عقیلی آلبومی با نام «تصمیم» را ساخته و به بازار عرضه کرد. قطعه «چشمامو می‌بندم» و «رؤیا» از جمله بهترین کارهای علی لهراسبی در بین چند آلبوم منتشر شده از وی به شمار می روند. آلبوم تصمیم برای علی لهراسبی همراه با حواشی زیادی بود از جمله باعث شد تا او به مدت ۵ سال ممنوع الکار باشد و همچنین بسیاری از کنسرت ها و اجراهای زنده او به دنبال این اتفاق کنسل شدند.

لهراسبی در ۱۸ اسفند سال ۱۳۹۲ آلبومی را به بازار عرضه کرد که چند روز مانده به انتشار از نام «سرمه‌ای» به نام «روبات» تغییر نام داد. در این آلبوم آهنگ «سفر» جزء شناخته شده ترین آهنگ این آلبوم نام گرفت. قطعه «سفر» با آهنگ سازی از خواننده مشهور پاپ ایرانی خارج از کشور یعنی شادمهر عقیلی و تنظیم محمد ناهیدی از این آلبوم منتشر شد.


ازدواج علی لهراسبی

در مورد وضعیت تاهل علی لهراسبی باید بدانید که او ازدواج نکرده و مجرد است. بنابراین اگر جایی عکسی از علی لهراسبی و همسرش دیدید بدانید که شایعه ای بیش نیست!

کنسرت های علی لهراسبی

علی لهراسبی که از جمله خوانندگان مشهور در موسیقی پاپ کشورمان به شمار می رود در زمان فعالیت هنری خود تا کنون اجراهای زنده بسیاری داشته ‌است که بیشتر این اجراهای وی در جزیره کیش صورت گرفته اند. بزرگ‌ ترین کنسرت لهراسبی در شب‌ های ۱۴ و ۱۵ شهریور سال ۱۳۸۶ در مجموعه کاخ سعدآباد برگزار شدند. پس از آن وی توانست آلبومی به نام «۱۴» در پاییز سال ۱۳۸۸ را به بازار عرضه کند.

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

علی لهراسبی و مرتضی پاشایی

احتمالا شما هم می دانید که مرتضی پاشایی و علی لهراسبی با هم همکاریهای زیادی داشته اند. او در این مورد گفته است که در سال ۱۳۹۱ من و مرتضی با هم آشنا شدیم و خیلی زود با هم صمیمی شدیم. بعد از این آشنایی، خواندن تیتراژ «شیدایی» به من پیشنهاد شد كه او مرتضی آهنگسازی این كار را عهده دار شد و اتفاقا هم كار خیلی خوبی از آب در آمد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. او در مورد رابطه دوستی اش با مرتضی گفته است که: خیلی به هم نزدیک بودیم، حتی در پروسه بیماری اش، من هم مثل او درگیر شده بودم و با هم پزشكان مورد نظرش را پیدا می كردیم. لهراسبی بر این اعتقاد بود که مرتضی یكی از هنرمندانی بود كه اگر می ماند این توانایی را داشت که آثار زیباتری خلق كند.

حواشی علی لهراسبی

بعد از جنجال و کش و قوس های فراوان بر سر مجوز به علت همکاری با شادمهر عقیلی در نهایت در زمستان سال ۱۳۹۰، آلبوم «تصمیم» علی لهراسبی توانست به دست مخاطبان برسد.

در مهر سال ۱۳۹۶ به دنبال شکایت اردلان سرفراز از علی لهراسبی به جرم اجرای اشعار او بدون کسب اجازه از وی، دادگاه بدوی شعبه ۱۰۶۰ کیفری تهران علی لهراسبی را به دو سال حبس تعزیری محکوم کرد.

اینستاگرام علی لهراسبی

امروزه بسیاری از چهره ها در عرصه های مختلف هنری، ورزشی، سیاسی و.. از طریق شبکه های اجتماعی با مخاطبان خود در ارتباط هستند. همه اپلیکیشن های طراحی شده برای این ارتباط مجازی دارای مزایایی هستند اما ظاهرا اینستاگرام برای همه افراد صاحب نام جذابیت بیشتری دارد و شاید علت این جذابیت هم امکان آپلود فیلم و عکس در آن باشد و به این دلیل بسیاری از این افراد با این روش مخاطبان خود را در مورد اخبار و عکس های جدید خود آپدیت نگه می دارند. علی لهراسبی در اینستاگرام دارای پیجی به آدرس alilohrasbioriginal است که در آن در خصوص آهنگ جدید علی لهراسبی می توانید اطلاعات دست اول دریافت کنید و یا می توانید جدیدترین عکس های علی لهراسبی را مشاهده کنید.

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده


ترانه شناسی علی لهراسبی

تک آهنگ های علی لهراسبی

تک آهنگ سوغاتی (وقتی میای) علی لهراسبی با ترانه سرایی اردلان سرفراز و آهنگسازی محمد حیدری و تنظیم فربد یزدانفر

تک آهنگ قلب آهنی علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی ملودی یونانی

تک آهنگ هر شب علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی مرتضی پاشایی و تنظیم مرتضی پاشایی

تک آهنگ گل رز علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی حسین قربان پور و تنظیم مهران عباسی

تک آهنگ رهایی علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی پازل بند و تنظیم پازل بند

تک آهنگ همه چیز آنجاست علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی پازل بند و تنظیم بهروز صفاریان

تک آهنگ ساعت هشت علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی پازل بند و تنظیم پازل بند

تک آهنگ بنویس علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی پازل بند و تنظیم پازل بند

تک آهنگ من به تو حق میدم علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی مرتضی پاشایی و تنظیم بهروز علی یاری

تک آهنگ تب گریه علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی پازل بند و تنظیم پازل بند

تک آهنگ تا وقتی با منی علی لهراسبی با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی حسین قربان پور و تنظیم محمد ناهیدی

تک آهنگ مطمئنم علی لهراسبی با ترانه سرایی ساسان یافته و آهنگسازی ساسان یافته و تنظیم نوید میرزایی

تک آهنگ عشقه علی لهراسبی با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم نوید میرزایی

تک آهنگ عکسهای دو نفره علی لهراسبی با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم محمد ناهیدی

تک آهنگ پرواز علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم محمد لطفی

تک آهنگ تنها که میشی علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی پازل بند و تنظیم پازل بند

تک آهنگ معجزه علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی آرمان امامی و تنظیم فرشاد یزدی

تک آهنگ قصه علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی مرتضی پاشایی و تنظیم معین راهبر

تک آهنگ روزای خوب علی لهراسبی با ترانه سرایی محسن حق نظری و آهنگسازی محمد عابدینی و تنظیم ادریس رضایی فر

تک آهنگ ضربان علی لهراسبی با ترانه سرایی روزبه بمانی و آهنگسازی مهدی یراحی و تنظیم شهاب اکبری

تک آهنگ محرمانه علی لهراسبی با ترانه سرایی روزبه بمانی و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم فرزاد فتاحی

تک آهنگ نجاتم بده علی لهراسبی با ترانه سرایی عبدالجبار کاکایی و آهنگسازی حسین قربان پور و تنظیم شهاب اکبری

تک آهنگ آروم بگیر علی لهراسبی با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم مسعود جهانی

تک آهنگ وای خدا پر حرفم علی لهراسبی با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم امیر بهادر دهقان

تک آهنگ چتر و خیابون علی لهراسبی با ترانه سرایی امیر خدایاری و آهنگسازی یاسر محمودی و تنظیم یاسر محمودی

تک آهنگ چه خوبه علی لهراسبی با ترانه سرایی تیسا و آهنگسازی محمد عابدینی و تنظیم حسین غمگین

تک آهنگ خوشبختی علی لهراسبی با ترانه سرایی آرش عدل پور و آهنگسازی آرش عدل پور و تنظیم مسعود جهانی

تک آهنگ چجوری تونستی علی لهراسبی با ترانه سرایی مهدی خلج و آهنگسازی مهدی خلج و تنظیم سعید زمانی

تک آهنگ بارون میزنه علی لهراسبی با ترانه سرایی محسن حق نظری و آهنگسازی محمد عابدینی و تنظیم محمد ناهیدی

تک آهنگ غیر ممکن علی لهراسبی با ترانه سرایی امیر بذرافشان و آهنگسازی حسین قربانپور و تنظیم فربد یزدانفر

تک آهنگ طرف تو بودم علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی پدرام آزاد و تنظیم پدرام آزاد

تک آهنگ مادرانه علی لهراسبی با ترانه سرایی روزبه بمانی و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم هومن نامداری

تک آهنگ بگو چی شده علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم محمد لطفی

تک آهنگ بهت نمیاد علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم محمد لطفی

تک آهنگ رمیکس بارون میزنه (حسین غمگین) علی لهراسبی با ترانه سرایی محسن حق نظری و آهنگسازی محمد عابدینی و تنظیم محمد ناهیدی

تک آهنگ غیر مجاز علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم معین راهبر

تک آهنگ بی نظیره علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم مصطفی مومنی

تک آهنگ خداحافظ علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم محمد لطفی

تک آهنگ ریمیکس بهت نمیاد (حسین غمگین) علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم محمد لطفی

تک آهنگ پادشاه قلبم علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم محمد لطفی

تک آهنگ طلاق علی لهراسبی با ترانه سرایی روزبه بمانی و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم امیر بهادر دهقان

تک آهنگ درونگرا علی لهراسبی با ترانه سرایی میلاد فلاح و مهتاب انصاری و آهنگسازی عماد طغرایی و تنظیم میلاد ترابی

تک آهنگ تو رو دارم علی لهراسبی با ترانه سرایی علیرضا طلیسچی و آهنگسازی علیرضا طلیسچی و تنظیم امیر بهادر دهقان

تک آهنگ قول میدم علی لهراسبی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی محمد لطفی و تنظیم بهروز صفاریان

آلبوم های علی لهراسبی

آلبوم دریایی ها علی لهراسبی با تک آهنگ های زیر:

آهنگ کار من و دل علی لهراسبی به ترانه سرایی سیاوش پور شیر محمد و آهنگسازی کمال خرمی و تنظیم نسترن خرمی

آهنگ دریایی ها علی لهراسبی به ترانه سرایی مسعود رسام و آهنگسازی ابوالفضل خرمی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ بی طاقت علی لهراسبی به ترانه سرایی سیاوش پور شیر محمد و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ بی کلام کار من و دل علی لهراسبی به ترانه سرایی سیاوش پور شیر محمد و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ تنها میرم علی لهراسبی به ترانه سرایی مسعود رسام و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ حرف آخر علی لهراسبی به ترانه سرایی شهرام غلامی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ عسل خاتون علی لهراسبی به ترانه سرایی آزیتا قاسمی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ بی کلام بی طاقت علی لهراسبی به ترانه سرایی سیاوش پور شیر محمد و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آهنگ حس غریب علی لهراسبی به ترانه سرایی سیاوش پور شیر محمد و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده

آلبوم روبات علی لهراسبی با تک آهنگ های زیر:

آهنگ شر شر بارون علی لهراسبی به ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی مرتضی پاشایی و تنظیم معین راهبر

آهنگ دوسم نداری علی لهراسبی به ترانه سرایی حمید نصراللهی و آهنگسازی حمید نصراللهی و تنظیم بهروز علی یاری

آهنگ سفر علی لهراسبی به ترانه سرایی پویا حسن خانی و آهنگسازی شادمهر عقیلی و تنظیم محمد ناهیدی

آهنگ دیوونه وار علی لهراسبی به ترانه سرایی سوشیانت و آهنگسازی حسین قربان پور و تنظیم شهاب اکبری

آهنگ فال علی لهراسبی به ترانه سرایی بابک مافی و آهنگسازی بابک مافی و تنظیم بابک مافی

آهنگ دلهره علی لهراسبی به ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی مرتضی پاشایی و تنظیم مهران عباسی

آهنگ دیوار علی لهراسبی به ترانه سرایی امیر ارجینی و آهنگسازی بابک مافی و تنظیم بابک مافی

آهنگ حالم خوبه علی لهراسبی به ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی مرتضی پاشایی و تنظیم مهران عباسی

آهنگ من دیگه خسته شدم علی لهراسبی به ترانه سرایی امیر بذرافشان و آهنگسازی حسین قربان پور و تنظیم فرید یزدانفر

آهنگ پناه علی لهراسبی به ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم هومن نامداری

آلبوم تصمیم علی لهراسبی با تک آهنگ های زیر:

آهنگ چشمامو می بندم علی لهراسبی به ترانه سرایی الناز اسفند فر و آهنگسازی شادمهر عقیلی و تنظیم محمد ناهیدی

آهنگ حرفای ناگفته علی لهراسبی به ترانه سرایی حسین قربان پور و علی پارسا و آهنگسازی حسین قربان پور و تنظیم شهاب اکبری

آهنگ خوب فکر کن علی لهراسبی به ترانه سرایی حدیث دهقان و محسن یگانه و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم محمد ناهیدی

آهنگ تصمیم علی لهراسبی به ترانه سرایی امین ناسوتی و آهنگسازی شادمهر عقیلی و تنظیم شادمهر عقیلی

آهنگ بازم دوباره علی لهراسبی به ترانه سرایی افشین امینی و آهنگسازی افشین امینی و تنظیم محمد ناهیدی

آهنگ قلبم علی لهراسبی به ترانه سرایی علی رضا پیروزی و آهنگسازی بابک مافی و تنظیم بابک مافی

آهنگ راهرو علی لهراسبی به ترانه سرایی نسترن شیرمحمدی و آهنگسازی بابک مافی و تنظیم مهران خالصی

آهنگ بارون علی لهراسبی به ترانه سرایی محمد کاظمی و آهنگسازی بابک مافی و تنظیم بابک مافی

آهنگ صدام کن علی لهراسبی به ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم شهاب اکبری

آهنگ راه شمالی علی لهراسبی به ترانه سرایی نسترن شیرمحمدی و آهنگسازی بابک مافی و تنظیم بابک مافی

آهنگ رویا علی لهراسبی به ترانه سرایی مهسا سماواتی و آهنگسازی شادمهر عقیلی و تنظیم شادمهر عقیلی

آهنگ عطر نرگس علی لهراسبی به ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم شهاب اکبری

آلبوم چهارده علی لهراسبی با تک آهنگ های زیر:

آهنگ دلنوازان علی لهراسبی به ترانه سرایی عبدالجبار کاکایی و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ دلواپسی علی لهراسبی به ترانه سرایی محسن یگانه و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ سزامه علی لهراسبی به ترانه سرایی محسن یگانه و آهنگسازی برگرفته از قطعه یونانی و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ اتاق سوت و کور علی لهراسبی به ترانه سرایی محسن یگانه و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم شهاب اکبری

آهنگ عذاب دوست داشتن علی لهراسبی به ترانه سرایی عبدالجبار کاکایی و آهنگسازی بهروز صفاریان و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ چشمامو بستم علی لهراسبی به ترانه سرایی محسن یگانه و آهنگسازی برگرفته از قطعه یونانی و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ غافل علی لهراسبی به ترانه سرایی محسن یگانه و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم شهاب اکبری

آهنگ بعد رفتنت علی لهراسبی به ترانه سرایی محسن یگانه و آهنگسازی محسن یگانه و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ اقرار علی لهراسبی به ترانه سرایی فوژان برقیان و آهنگسازی امیر قنادی و تنظیم آرش قنادی

آهنگ کوه علی لهراسبی به ترانه سرایی مونا برزوئی و آهنگسازی مهدی یراحی و تنظیم مهدی یراحی

آهنگ مرگ برگ علی لهراسبی به ترانه سرایی رضا صادقی و آهنگسازی رضا صادقی و تنظیم شهاب اکبری

آهنگ تنها نرو علی لهراسبی به ترانه سرایی روزبه بمانی و آهنگسازی مهدی یراحی و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ انتظار علی لهراسبی به ترانه سرایی روزبه بمانی و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

آلبوم مثلث علی لهراسبی با تک آهنگ های زیر:

آهنگ بی راهه ها علی لهراسبی به ترانه سرایی مهشاد عرب و روزبه بمانی و آهنگسازی بهروز صفاریان و تنظیم بهروز صفاریان

آهنگ یه روز سرد پاییزی علی لهراسبی به ترانه سرایی مونا برزویی و آهنگسازی ملودی محمودی و تنظیم امیر علیزاده

آهنگ کوله بار علی لهراسبی به ترانه سرایی شهرام غلامی و آهنگسازی مهران جمالی و تنظیم فرزین فردین فرد

آهنگ خط و نشون علی لهراسبی به ترانه سرایی فرزاد حسنی و آهنگسازی ملودی محمودی و تنظیم امیر علیزاده

آهنگ آینه علی لهراسبی به ترانه سرایی نیلوفر لاری پور و آهنگسازی ملودی محمودی و تنظیم عباس لطیفی

آهنگ لب سکوت علی لهراسبی به ترانه سرایی بابک روزبه و آهنگسازی عباس لطیفی و تنظیم عباس لطیفی

آهنگ قلب سنگی علی لهراسبی به ترانه سرایی علیرضا روح نواز و آهنگسازی عباس لطیفی و تنظیم عباس لطیفی

آهنگ مرثیه علی لهراسبی به ترانه سرایی نیلوفر لاری پور و آهنگسازی ملودی محمودی و تنظیم امیر علیزاده

آهنگ عطر بارون علی لهراسبی به ترانه سرایی سیاوش پور شیر محمد و آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و تنظیم محمدرضا چراغعلی

بیوگرافی علی لهراسبی خواننده


نظرات کاربران

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سایت تفریحی آلناز تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 1 =

مشاهده بیشتر