۰

بیوگرافی مظفر مقدم

تصویر پیدا نشد !

بیوگرافی مظفر مقدم

مظفر مقدم، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «مختارنامه»، سریال تلویزیونی «کبودی» و سریال تلویزیونی «رستوران خانوادگی» فعالیت داشته است.

 

بیوگرافی مظفر مقدم:

مظفر مقدم بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار مظفر مقدم می‌توان به بازیگری در سریال مختارنامه، سریال کبودی و سریال ماموریت (1) اشاره کرد.

مظفر مقدم نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1363 در سریال بار دیگر زندگی به کارگردانی علاالدین رحیمی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال مختارنامه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مظفر مقدم محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مجید گل‌بابایی، مصطفی طارمی و عزیز هنرآموز را تجربه کرد.

مظفر مقدم در سال 1390 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مظفر مقدم در این سال، بازیگری در سریال مختارنامه به کارگردانی سید داود میر‌باقری محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مظفر مقدم بازی در سریال مختارنامه بوده است. مظفر مقدم سال 1390 سریال مختارنامه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با سید داود میر‌باقری همکاری داشته است. مظفر مقدم توانست با بازی در سریال مختارنامه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر فریبرز عرب‌نیا، مهدی فخیم‌زاده، انوشیروان ارجمند و ژاله علو بر تجارب او افزود.

مظفر مقدم علاوه‌بر سریال مختارنامه، سال 1364 در سریال کبودی نیز بازی کرده است. مظفر مقدم این‌بار با جعفر فاطمی یعنی کارگردان سریال کبودی و هنرمندانی چون محمد‌باقر صحرارودی، کاظم بلوچی، حسن خویینی و حسن ناظم رضوی همکاری داشت.

در این سال‌ها مظفر مقدم با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران فرخ نعمتی با 2 مرتبه، خسرو فرخزادی با 2 مرتبه، فرهاد اصلانی با 2 مرتبه، صدرالدین حجازی با 2 مرتبه و سعید نوراللهی با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با مظفر مقدم داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی مظفر مقدم آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. مظفر مقدم را باید بیشتر بازیگر تلویزیون بدانیم چرا که 75% آثار وی تلویزیونی و 25% آثارش سینمایی است. در واقع مظفر مقدم از مجموع 8 اثری که در کارنامه دارد، در 6 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال مختارنامه، سریال رستوران خانوادگی، سریال ماموریت (1)، سریال ماموریت (2)، سریال کبودی و سریال بار دیگر زندگی نام‌های و در 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم مثلث آبی و فیلم تشکیلات بازی کرده است.

در بیوگرافی مظفر مقدم آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی مظفر مقدم و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار مظفر مقدم در منظوم سر بزنید. همه 8 اثر مهم مظفر مقدم در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار مظفر مقدم در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر مظفر مقدم در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی مظفر مقدم درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی مظفر مقدم بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال مختارنامه محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی مظفر مقدم کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم مثلث آبی محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی مظفر مقدم نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران مظفر مقدم کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی مظفر مقدم، آثار مظفر مقدم، جوایز مظفر مقدم، همکاران مظفر مقدم، گالری عکس مظفر مقدم، قد مظفر مقدم، وزن مظفر مقدم، رنگ چشم مظفر مقدم، وضعیت تأهل و همسر مظفر مقدم، فرزندان مظفر مقدم، حواشی مظفر مقدم و کودکی مظفر مقدم می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهار =

مشاهده بیشتر