0

7 هنر رزمی برای دفاع از خود

7 هنر رزمی برای دفاع از خود

7 هنر رزمی برای دفاع از خود

ما در این پست از سایت تفریحی آلناز قصد داریم به معرفی 7 هنر رزمی برای دفاع از خود بپردازیم. هر کس می تواند هنرهای رزمی را بیاموزد و از آموزه های آن بهره مند شود. اگر چیز دیگری نباشد ، هنرهای رزمی به افراد اجازه می دهد تا سالمندی فعال و سالم بمانند ، زیرا این شیوه زندگی سالم را ترویج می دهد. با این حال ، دلیل دیگری نیز وجود دارد که مردم برای یادگیری هنرهای رزمی ترغیب می شوند.

بسیاری از مردم به دنبال این هستند که نه تنها سالم بمانند ، بلکه مهارتهای خود را تقویت کرده و تکنیک های قدرتمند دفاع شخصی را بیاموزند. برخی حتی معتقدند که با آموزش کافی در هر هنر رزمی ، بدن انسان می تواند به یک سلاح بسیار خطرناک تبدیل شود. کدام یک از هنرهای رزمی برای قابلیتهای خالص دفاع شخصی بهتر است؟ ادامه مطلب را بخوانید تا در مورد هر سبک بیشتر بدانید و تصمیم بگیرید که به نظر شما کدام یک بهترین است ، شاید از آموخته های خود شگفت زده شوید!

بوکس

اگر سرعت و قدرت ضربه خام را در نظر بگیرید ، بوکس می تواند وسیله ای بسیار موثر برای دفاع از خود باشد. تمرکز بیشتر بر روی ضربات منفرد و ضربات مشت ، همراه با حرکت سریع و مداوم و حرکت پا. آن چیزهایی که به طور هماهنگ به طور همزمان استفاده می شوند کاملاً جفت هستند. شناور مانند یک نیش پروانه مثل یک زنبور.

کشتی

این ورزش برای تمرین نیاز به قدرت و مهارت زیادی دارد و آسیب ها اغلب رخ می دهد. از نظر کاربردی بودن آن در شرایط واقعی ، هرکسی که تا به حال قربانی یک اسلم کشتی شده یا با گروپل خفه شده باشد به شما خواهد گفت ، این واقعا کار می کند.

جیو جیتسو برزیلی

بسیاری از شیوه های نبرد به شما یاد می دهد که به هر قیمتی از دشمن خود بالاتر باشید و آنها را به زمین بیاندازید در حالی که ایستاده اید. این سبکی است که کاربر را برای هرگونه حمله آماده می کند و دفاع را حتی از روی زمین آموزش می دهد. حرکتهای قاطع سریع نتیجه را برای کاربران هر جیو-جیتسو تعیین می کند.

موی تای

تایلند شیوه مبارزه با موی تای را به ما داد که بر استفاده از ساق پا ، زانو ، آرنج و مشت به عنوان سلاح های ضربه ای متمرکز است. کاربران باید بدن خود را سفت کرده و ذهن خود را تیز کنند تا از این استیل به طور کامل استفاده کنند. با این حال ، این شیوه مبارزه به عنوان وسیله ای بسیار موفق برای دفاع از خود ثابت شده است.

جودو

هدف ورزش جودو در ژاپن این است که حریف را به زمین بیندازد یا تسلیم کند. هنگام یادگیری سبک مبارزه معروف به جودو ، همه سنجاق ها ، قفل های مفصلی ، چوک ها و حتی دفاع از سلاح استفاده می شود.

کراو ماگا

Krav Maga یک سبک نظامی ارتش اسرائیل است ، در واقع بر موقعیت های دنیای واقعی تمرکز می کند ، بنابراین وقتی می خواهید از دفاع شخصی استفاده کنید ، واقعاً می تواند به شما کمک کند. کراو ماگا با تأثیرگذاری از ترکیبی از سبک ها ، بر خنثی سازی تهدید کارآمد و ضدحمله های وحشیانه پایان دهنده زندگی تأکید می کند.

هنرهای رزمی ترکیبی

این به احتمال زیاد پاسخی است که شما به دنبال آن هستید. بهترین سبک از همه آنها یک سبک نیست ، با همه محدودیت ها و زیبایی های آن ، بلکه ترکیبی از شاید همه سبک ها است. هنرهای رزمی ترکیبی از بهترین قسمت های بسیاری از سبک ها برای درک و دستیابی به هدف استفاده می کند. تسلط بر شیوه مبارزه خود ، این است که به یادگیری و استفاده از هنرهای رزمی در هر جهت و در همه قسمت های زندگی خود ادامه دهید.

نظرات کاربران

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سایت تفریحی آلناز تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

مشاهده بیشتر